CUBE MİMARLIK HAKKINDA

Tüm proje ve uygulamalarımızda, optimum kalite-fonksiyon-maliyet ilişkisini kurmak temel amacımız. Çünkü ancak doğru ve uygulama geçerliliği olan projeler ile mekanlarda huzur ve keyifle yaşanabilir inancındayız.

Sayıca çok ve benzer proje üretmek yerine, her proje için farklı fonksiyon, ölçek, konsept ve günceli yakalayan malzemelerle çalışmayı tercih ediyoruz. Bu amacımız doğrultusunda kendimizi sürekli eğitmek ve yenilemek konusunda da çok çalışıyoruz. Müşterilerimizle iyi ve sürdürülebilir ilişkiler kurmak, etik ve erdem gibi değerleri yaşamak, yaşatmak bizim için vazgeçilmez.

VİZYONUMUZ

Tüm proje ve uygulamalarımızda, optimum kalite-fonksiyon-maliyet ilişkisini kurmak temel amacımız. Çünkü ancak doğru ve uygulama geçerliliği olan projeler ile mekanlarda huzur ve keyifle yaşanabilir inancındayız. Sayıca çok ve benzer proje üretmek yerine, her proje için farklı fonksiyon, ölçek, konsept ve günceli yakalayan malzemelerle çalışmayı tercih ediyoruz. Bu amacımız doğrultusunda kendimizi sürekli eğitmek ve yenilemek konusunda da çok çalışıyoruz. Müşterilerimizle iyi ve sürdürülebilir ilişkiler kurmak, etik ve erdem gibi değerleri yaşamak, yaşatmak bizim için vazgeçilmez.

MİSYONUMUZ

Projenin boyutu ya da ihtiyaç duyulan ürün miktarı ne olursa olsun, olabilecek en yüksek kalitede, zamanında ve bütçeye uygun, ID sözleşmeli hizmetler sunarak, bağlı olduğu standartları sürekli geliştirmek ve faaliyet gösterdiği alanlarda en çok aranan çözüm ortaklarından birisi olarak ilerlemek.

İNSAN KAYNAKLARI

Cube Mimarlık yeni bir firma olmakla beraber, 25 yıllık ciddi bir tecrübeyi içinde barındırır. Bu tecrübenin içinde ağırlıklı olarak oteller, spa merkezleri, ofisler ve mağazalar ciddi yer almakla beraber konut-ev-villa tasarım ve uygulamaları olmazsa olmazlarımızdandır. Firma olarak kısa zamandır var olmamıza rağmen, nitelikli projeleri tamamlamış olmak bizim için gurur verici.